מי מאיתנו לא היה רוצה לעשות מידי פעם משהו אחר? לצאת קצת מהשגרה וליהנות מהאפשרות לעשות פעילויות שונות עם כל המשפחה? אם גם אתם נמצאים היום בשלב הזה שבו אתם לא יכולים יותר לחשוב על העבודה ורוצים לעשות דברים אחרים, אתם צודקים. העבודה אומנם חשובה לכולנו והיא זו שנותנת לנו את החופש לחיות כמו שאנחנו חיים, אך האם לא צריך מידי פעם לנפוש קצר וליהנות מכל מיני אטרקציות בצפון הארץ ? הצפון זה אחד מהאזורים הכי יפים שיש לנו בישראל ולכן בהחלט כדאי יהיה לתכנן עוד היום את החופשה שלכם במקום. האם אתם רוצים לנסוע כזוג לחופשה רומנטית? או שאולי אתם רוצים לנסוע עם החברים הכי טובים שלכם לנופש? האם תרצו לנסוע עם המשפחה והילדים? חשבו היטב על ההרכב של החופשה הקרובה כי זה ישפיע כמובן על ההנאה ממנה.

איזה אטרקציות כדאי לכם לשלב בנופש?

כאשר מדברים על חופשות בצפון צריך להיות מודעים לכך שיש מגוון רחב של אפשרויות ושל אטרקציות שתוכלו לשלב בכל החגיגה. עם זאת, במידה וחלק ממה שאתם רוצים זה ליהנות ממקוריות ומפעילויות שעד היום לא יצא לכם לקחת בהן חלק, הרי שאתם צודקים. במקרים כאלה אנחנו ממליצים לכם לבדוק את האופציה של:

-          טיולי ג'יפים בצפון

-          מסלולי הליכה מעניינים

-          סנפלינג

ועוד הרבה פעילויות מאתגרות אחרות. מה שכן, בכל האופציות האלה אתם צריכים לקחת בחשבון את הכושר הגופני של המשתתפים ואת היכולת שלכם לעמוד באתגרים כאלה. לכן, אם אתם מחפשים אטרקציה קצת אחרת, יותר פאסיבית והרבה יותר מרשימה, הרי שהאופציה הכי טובה שיש היא טיסה בשמי הארץ. אתם יכולים לתאר לעצמכם את היופי המרשים הזה? את ההרגשה הנפלאה של לראות הכול מלמעלה? אין דבר מרהיב יותר כך שאין ספק שתרדו מטיסה כזאת עם טעם של עוד. בנוסף לכך, כדאי גם לקחת בחשבון את העובדה שהמטוס עומד שם ומחכה רק בשבילכם כך שאין ספק שיש בכך גם משהו מרגש ויוצא דופן.

כמה עולה החגיגה הזאת?

אתם בהחלט צודקים אתם תוהים וחוששים כמה תעלה לכם טיסה בשמי ישראל כי כמובן שלא מדובר על עניין של מה בכך. רוב האנשים באמת לא יוכלו להרשות את זה לעצמם על בסיס קבוע אך החדשות הטובות הן שלא תמיד זה חייב לעלות יותר מידי. אם אתם רוצים להיות בטוחים שאתם לא משלמים מחיר מופקע הרי שכל מה שאתם צריכים לעשות זה להשוות, לראות ולמצוא את המבצע הכי טוב שיש. בנוסף לכל אלה כמובן שכדאי יהיה לקרוא דבר או שניים על החברה שממנה אתם מזמינים טיסה פרטית שכזו כי זו חייבת להיות חברה אמינה עם טייסים כמה שיותר מקצועיים ומנוסים.

 

תגיות: