הרצון לבלות חופשה במקום רגוע ושקט, מוביל לא מעט אנשים לבחור בצימרים בתור מקום הלינה בנופש ולא במלונות. האפשרות לחופשה פרטית, בה רק אתם והאהובים עליכם נופשים ללא הפרעת זרים- קוסמת לרבים, ובמיוחד כשניתן לעשות זאת באזור שיש בו אופציות לבילויים נוספים. כזה הוא הגליל- נוף מדהים, אווירה פסטורלית ופוטנציאל לטיולי שטח כיפיים במיוחד. באזור הר מירון שבגליל, קיימים מספר צימרים איכותיים, בהם תוכלו ליהנות מכל מה שיש למקום להציע, מפינוקים בצימר עצמו ומהנוף הבלתי נשכח.

צימרים במירון- חופשה בראש שקט

במירון נמצאים צימרים מקסימים שתוכלו להזמין לבילוי החופשה הבאה שלכם. הצימרים נמצאים במושב הדתי מירון, הנמצא בקירוב לקבר רבי שמעון בר יוחאי, למרגלות הר מירון המפורסם- המקום אליו נוהרים מאות אלפי אנשים בל"ג בעומר.

הצימרים אותם ניתן לשכור לנופש, הם מפנקים במיוחד ועשויים להתאים הן לזוגות רומנטיים והן למשפחות. תוכלו לבחור בצימר הנמצא במתחם עם בריכה, או כזה שיש בתוכו ג'קוזי- הכול בהתאם להרכב הנופשים ולדברים שאתם מחפשים שיהיו בחופשה שלכם.

מה חשוב לבדוק לפני שמזמינים חופשה בצימר

אם אתם שומרי מסורת ועניין הכשרות חשוב לכם, דעו כי צימרים במירון עשויים לאפשר לכם ליהנות מנופש מהנה תוך שמירה מלאה על כשרות. ניתן להשיג במרבית הצימרים ארוחות בוקר כשרות, ומכיוון שמדובר ביישוב דתי- לא תתקשו למצוא בית כנסת בקרבת מקום. אך עם זאת, כדאי לוודא כמה עניינים חשובים לפני שסוגרים תאריך לחופשה:

1.      בנופש בסוף שבוע- ודאו כי קיימת פלטת שבת בצימר, כמו גם מיחם או כל אביזר אחר שאתם עשויים להזדקק לו במהלך השבת.

2.      בדקו את כמות מקומות הלינה בתוך הצימר- לעיתים בחדר גדול דיו, בעלי הצימר עשויים להסכים להניח מזרון נוסף לילד, ללא תשלום נוסף. כך תוכלו להימנע מהזמנת שני צימרים ותוכלו ליהנות כל המשפחה יחד, באותו החדר.

3.      אל תחששו לשאול לגבי הרכב ארוחת הבוקר- בניגוד למלונות, בהם ישנו בופה ממנו אתם יכולים לבחור את המאכלים שאתם אוהבים- ארוחות בוקר בצימרים לרוב יוגשו לכם על ידי בעלי המקום, בהרכב שאינו נתון לבחירה. אם יש לכם בקשות מיוחדות או רגישות מסוימת למזון כלשהוא- ציינו זאת.

4.      במירון ניתן למצוא צימרים ברמות אבזור גבוהות, אבל כל אחד מהם עשוי לכלול דברים אחרים- כמו למשל סבון למקלחת, מגבות ומכשירי חשמל שונים. הידיעה לגבי תכולת הצימר, תקל מאוד על מלאכת אריזת המזוודות שלכם.

5.      אופי החופשה בתוך צימרים במירון הוא שונה מחופשה בדרום או במרכז- ומומלץ לנצל את היתרונות של נופש גלילי. צאו לטייל, בדקו את המסלולים השונים סביב המושב ובעיקר- זכרו כי באתם ליהנות ולנוח, אך גם להשתלב בתוך מקום ייחודי ובאווירה שחבל לפספס. אל תישארו בצימר במהלך כל החופשה- צאו והרגישו את השטח, ותהיו בטוחים שתיהנו מכל רגע.

 

תגיות: