רק ב 890 ש"ח לזוג במקום 1110 ש"ח

הסוויטה על שם הפסל הנודע ויקטור חלוואני היא הסוויטה הפרטית במלון הבוטיק. ממוקמת כך שקיימת אליה כניסה נפרדת ומרפסת שמש פרטית המשקיפה לעיר צפת.

חלל הסוויטה רחב ידיים, מגוון פריטי אמנות וריהוט ייחודי ממלאים את הסוויטה וכמו כן תמצאו בה את כל מה שצריך על מנת לחוות חופשה מפנקת חלומית: ג'קוזי פינתי מפנק, מיטה זוגית נוחה, מכונת אספרסו פרטית, מטבחון מאובזר, פינת אוכל אינטימית ומקלחת מרווחת. בנוסף תוכלו להתחמם ליד קמין-עצים ולשירותכם גם טלוויזית LCD, כבלים וחיבור לאינטרנט אלחוטי.

מבנה המלון של בית האמנים היה שייך בעבר לחלוואני, גדול הפסלים בארץ ישראל. כאשר בשנת 1982 עבר לצפת והשתלב בחיי קהילת האמנים. חלוואני לקח על עצמו את תפקיד ניהול הארכיטקטורה של רובע האמנים ובשנת 2002 נבחר לנשיא קהילת האמנים בעיר.

אחת היצירות "ואשכול ענבים אחד וישאו במוט בשניים" המתאר את מסע המרגלים מארץ ישראל למדבר, לאחר שהביאו מפרי הארץ אשכול ענבים ענק אותו נשאו ארבעה בני אדם, מוצב בכיכר בכניסה הדרומית של צפת .היצירה, שהיא גם סמלו של משרד התיירות, באורך שמונה מטר וגובה ארבע מטר מברונזה, באה להעביר מסר של שמירה על שמה הטוב של צפת והארץ בכלל, שלא לחזור על הטעות של המרגלים ולדבר על הארץ באופן חיובי. "צפת כעיר תיירות תעביר מסר חיובי לכול הבאים בשעריה" אומר ראש העיר.