רק ב 990 ש"ח לזוג במקום 1250 ש"ח

הסוויטה על שם משה קסטל נמצאת במפלס התחתון בבית האמנים, מעוצבת בצבעים מזמינים ומאובזרת ברמה הגבוהה ביותר. החלל הפנימי עוצב בצורה אשר משמרת את האותנטיות של המבנה, קיר-לבנים משרה אווירה גלילית עתיקה וחלונות בצורת קשת מעוטרים בירוק וכחול משלימים את המראה.

בסוויטה ישנו מטבח העומד לראשות האורחים, מיטה גדולה ומרווחת, ג'קוזי הממוקם בפינת החדר, פינת ישיבה סלונית עם כסאות וינטאג' מקוריים, שולחן אוכל עם ארבעה מקומות ישיבה, ארונות בגדים, מקלחת עמידה, מגבות וחלוקים לבנים וגם קמין עצים לימי החורף. בנוסף קיימת בסוויטה מערכת אלקטרוניקה מתקדמת, טלוויזיה 50 אינץ', חיבור ישיר לכבלים ולאינטרנט ומערכת סאונד למוזיקה.

משה קסטל, גדול הציירים הישראלים, למד אמנות בבצלאל ובפריס. בשנות ה-40 קסטל החליט לגור בצפת, בה התגוררו בעבר בני משפחתו. בצפת מצא מגורים בבית עתיק, בלב רובע האמנים, באיזור של מבנה זה.

צבעי התכלת בקירותיה של העיר, התפילות והמיסטיקה קסמו לו והזכירו את בית אביו וילדותו . ציוריו באותה תקופה היו אקספרסיוניסטים, עם טקסטורת צבע עבה. באפריל 1948 ייסד יחד עם אמנים נוספים את "אופקים חדשים". קבוצת אמנים שפעלה בישראל והגישה האמנותית המרכזית שלה הייתה העדפת אלמנטים אמנותיים אוניברסליים על פני אלמנטים מקומיים.

מחוץ לסוויטה תמצאו את החצר המשותפת עם ספסלי ישיבה והסאונה היבשה נמצאת במרחק פסיעה מפתח הדלת.