רק ב 690 ש"ח לזוג במקום 860 ש"ח

במעלה גרם מדרגות כחול נמצאת הסוויטה על שם הצייר ראובן רובין.

רצפת החדר עשויה אריחים מקושטים ומצוירים וכשעומדים מול אחד החלונות הכחולים אל מול נוף העיר העתיקה, תחושת נוסטלגיה פורצת פנימה עם הרוח הגלילית. סוויטת רובין אינטימית ומלאה בכל טוב: מיטה גדולה וזוגית.

מטבחון מאובזר הכולל פינת קפה, מקרר ומיקרוגל, פינת אוכל לזוג, מקלחת יפייפיה ומעוצבת- אשר גם היא בעלת חרסינות בדוגמאות עתיקות המספרות את סיפורה של צפת.

בסוויטה תמצאו גם טלויזיה LCD ומערכת שמע מתקדמת. גופי תאורה מעוצבים ושידות קולוניאליות מעץ כבד ומלא. הסוויטה הזוגית רומנטית במיוחד וניתן להזמין מגוון טיפולים מפנקים ולעצב אותה לאירועים שונים על-פי בקשה.

ראובן רובין היה צייר ישראלי מפורסם אשר ציוריו היו אטרקציה ועניין בכל העולם. הוא היה הצייר היהודי הארצישראלי הראשון, אשר הציג בתערוכת יחיד את ציוריו במגדל דוד שבירושלים. בתמונותיו שולטת הצבעוניות ושוררת בהן אווירה רומנטית האופיינית לרוח החלוציות ששררה בארץ בתחילת המאה ה-20. עם השנים ההיבט החומרי בציוריו הלך ופחת והנושאים כביכול נעשו יותר ויותר רוחניים.

הוא הרבה לצייר את נופי הארץ, עצי הזית, ואת נופי העיר צפת, ירושלים והגליל.בין ציוריו הבולטים יצירות כמו 'נוף הררי בגליל' ויצירה בשם 'כניסה לצפת' אשר חושפת צלע הר,עצי זית ובתים קטנים מאותה תקופה- בה רובין עלה לרגל לעיר העתיקה ולרובע האמנים בכדי לתת ולקבל השראה.